Copyright © 2011 MMSkvapky.sk
Všetky práva vyhradené.
Design by Lucia.


www.emms.sk | www.kapky-mms.cz | www.VylecSe.cz | www.MMS-kapky.cz | www.kapkymms.cz | www.vyliecsa.sk | www.Vylec-Se.cz
Orálne (piť) ako tekutina

Do pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného a 5tich násobné množstvo aktivátora - čerstvej citrónovej šťavy alebo 10% kyseliny citrónovej. Roztok sa premieša krúživým pohybom poháre a nechá 3 minúty stáť. Poháre sa potom doleje 1 / 2 dl vody, ovocné šťavy alebo bylinkového čaju a po vypití zapije ďalšom 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, pretože ďalšie množstvo vitamínu C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo hroznová šťava. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliatie vodou alebo šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť.

Množstvo dávky MMS1 sa líši podľa chorôb, ale platí zásada, že treba začať vždy len s jednou kvapkou MMS1 (+ 5 kvapiek aktivátora) a dávku postupne po kvapke zvyšovať. U detí alebo veľmi chorých ľudí je dobré začať iba s polovičnou či štvrtinovú dávkou. Ak ste alergický na kyselinu citrónovú, možno použiť na aktiváciu aj ocot CH3COOH (rovnaký počet kvapiek ako pri použití kyseliny citrónovej). Kvapkadlo strednej veľkosti sa dá zohnať v lekárni alebo v internetových predajniach zameraných na predaj MMS1, MMS2 a prídavných produktov na ich aplikáciu. Pri bežných ochoreniach (nádcha, chrípka ...) by denná dávka nemala prekročiť 30 kvapiek, záleží však ako reaguje vaše telo na toto dávkovanie, pretože u niekoho sa nevoľnosť a hnačka muža dostaviť aj skôr au niekoho treba vôbec.

Každý uvoľnený ión oxidu uhličitého vydrží v tele najviac dve hodiny a jeho produkcia z aktivovaného MMS1 sa postupne znižuje, a po 12 hodinách úplne skončí. Preto je vhodné užívať MMS aspoň dvakrát denne. Počet užívaných kvapiek je dobré postupne zvyšovať až na 15 kvapiek dvakrát denne, v niektorých závažných prípadoch i viac. Ak choroba neustupuje, znamená to, že neužívate dostatok MMS. U mnohých chorôb však bude stačiť dvakrát denne 6 kvapiek MMS1 (aktivovaných 30 kvapkami kyseliny citrónovej). Ak však chcete dosiahnuť úplne čistý stav bez patogénnych organizmov a ťažkých kovov v tele, je ideálne počas 7 dní užívať denne dávku 30 kvapiek MMS. Potom môžete MMS znížiť na 6 kvapiek 2 krát týždenne.

V užívaní MMS treba dbať na to, aby liečenie neprebiehalo príliš rýchlo, pretože telo potrebuje čas na vyplavenie jedov produkovaných patogény a ich pozostatkov. Ako spoznáte, že užívate viac MMS, ako je schopnosť prirodzeného čistenia vášho organizmu? Telo začne vyplavovať zvyšky patogénov radikálne a dostanete krátkodobo hnačka alebo budete zvracať. Nie je to síce nebezpečné, ale ani žiaduce, preto vysaďte MMS na jeden deň a pokračujte so zníženou dávkou. Každý organizmus je v inom zdravotnom stave, a musíte preto sami nájsť množstvo MMS, ktoré bude pre vás vhodné. Pamätajte, že nevoľnosť sa môže dostaviť vždy iba vtedy, keď MMS hubia viac baktérií a vírusov, ako zvláda váš vylučovací systém odstrániť z organizmu. Preto neponáhľajte. Počkajte, až sa odplavia časť toxínov z vášho tela a zosilnie váš imunitný systém, a až potom zvýšte dávku, aby ste odstránili vážnejšie choroby. A ak máte oslabené obličky, tak vás musíme upozorniť, že MMS v takom prípade nemôžete užívať, pretože by ste si mohli zvýšeným vylučovaním patogénov z tela ublížiť.

Ďaleko efektívnejšie je užívať viac malých dávok niekoľkokrát denne, ako dve väčšie dávky. Menej je niekedy viac. Pri 6 dávkach po 5tich kvapkách počas dňa dosiahnete to isté, ako pri dvoch veľkých dávkach po 15tich kvapkách. Přecitlivělejší ľudia sa tak zbaví aj problému spôsobeného chuťou a vôňou MMS. Tá sa dá inak čiastočne eliminovať použitím ovocné šťavy, alebo úplne odstrániť užívaním MMS v kapsuliach, ktoré sa dajú tiež zohnať na internete. Menšie nevoľnosť inak pomôže odstrániť vypití pohára vody, alebo pitie MMS hodinu po jedle, kedy nie je žalúdok plný. Z vlastných skúseností však neodporúčame užiť MMS ráno na úplne prázdny žalúdok. Väčšie nevoľnosť môžete utíšiť užitím vitamínu C, ktorý MMS neutralizuje.

Každá choroba vyžaduje pre účinnú liečbu trochu iné množstvo a čas užívania MMS. Napríklad pri akútnych ochoreniach sa odporúča užívať MMS každú hodinu počas 12 hodín. Jednotlivé osvedčené postupy pre rôzne choroby nájdete na našich internetových stránkach v sekcii "Choroby". Ak sa však budete riadiť tým, ako bude reagovať vaše telo, a budete sledovať, ako sa cítite, budete si môcť prispôsobiť užívania MMS ideálne svojím momentálnym potrebám a zdravotnému stavu, čomu sa žiadny univerzálny návod nevyrovná.

Orálne v želatínových kapsulách

MMS1 sa pre užívanie v kapsulách pripravuje podobne, ako keď sa pije, ale roztok chloritanu sodného sa kvapne priamo do kapsule a aktivuje sa rovnakým počtom kvapiek 50% kyseliny citrónovej (50% aktivátor vyrobíte zmiešaním rovnakého počtu zarovnaných lyžíc kyseliny citrónovej a vody). Kapsulu po naplnení hneď zavrite a užite. Kapsulu zapite vodou. Ak chcete užiť väčšie množstvo, použite dve kapsule. Prázdne gélové kapsule (ideálna je veľkosť 0) sa dajú zohnať / objednať v lekárňach alebo na internete napríklad tu balené po 100 ks. Núdzovo si môžete kúpiť kapsule napr. s vitamínom C a vyprázdniť je.

Kúpele

MMS je možné absorbovať aj priamo cez kožu prostredníctvom kúpeľov. Výhodou je, že množstvo baktérií, ktoré sú na pokožke a pod jej povrchom, môžu byť po zlikvidovaní vyplavené na povrch cez pokožku, a nemusíte tak zaťažovať organizmus ich vylučovaním krvou. Oxid chloričitý sa dostane kúpeľov aj do krvnej plazmy a svalovej hmoty. Kúpeľ je vhodná najmä pre tých, ktorí majú v tele príliš veľa patogénov a ich vylučovací systém nedokáže dostatočne rýchlo odplavovať pozostatky zničených patogénov, alebo pri kožných chorobách. Vedľa kúpeľov je dobré súčasne pokračovať s užívaním MMS orálne (piť alebo kapsule). U mnohých sa tým výrazne zvýši účinnosť liečby.

MMS pre kúpeľ vytvoríte z 30 kvapiek chloritanu sodného a 2,5 čajovej lyžičky (150 kvapiek) aktivátora citrónovej šťavy alebo kyseliny citrónovej, ktorý nakvapkáte do pohára. Obsah pohára krúživým pohybom zamiešajte, počkajte 3 minúty a vlejte do vane. Kúpeľ by mal trvať 20 - 30 minút. Na množstvo vody veľmi nezáleží - množstvo vytvoreného ClO2 plynu sa tým nezmení. Do vane však nepridávajte šampón, mydlo, parfumy. MMS nechajte pôsobiť na celé telo i vlasy. V polovici kúpeľa je dobré pridať horúcu vodu, aby bola teplota kúpeľa dostatočná. Teplá voda otvára póry pokožky a umožňuje MMS lepšie preniknúť do svalovej hmoty. Ak máte na pokožke otvorené rany, znížte dávku MMS na 20 kvapiek chloritanu sodného a 100 kvapiek (1,5 čajovej lyžičky) kyseliny citrónovej.

Klystír

Klystír s MMS môže byť rovnako účinný ako intravenózna infúzia, pretože obe metódy aplikujú MMS do plazmy ik červeným krvinkám. To je názor viacerých vedcov a biológov, ktorí študovali metódy klystíru. Inak použitie MMS ústami zvyčajne prináša chlórdioxid (iba) k červeným krvinkám zo žalúdka a čriev. Plazma môže dopraviť chlórdioxid aj do oblastí, kam sa nemusia červené krvinky dostať.
Postup: Najskôr sa vyčistíte čistou teplou vodou (približne 1 000 ml). Môžete do nej pridať lyžicu soli, 1 / 2 šálky šťavy z aloe vera alebo iných zložiek odporúčaných odborníkmi na správnu výživu. Postup čistenia opakujte dvakrát alebo trikrát. Použite 1 000 ml teplej vody a snažte sa ju nechať tak dlho, ako môžete, masírujte si brucho, a potom to pustite von. Najlepšie je katéter, ale nie je to absolútne nutné. Katéter je veľmi flexibilný, až 45 cm dlhá hadička s oblým zakončením. Potom veľmi opatrne katéter zavediete do hrubého čreva tak, aby potom tekutina vytekala asi 30 cm hlboko dovnútra.
V každom prípade použite 1 000 ml a vyčistite sa dvakrát alebo trikrát. Potom vložte MMS do cca 1 dl vody. Použite rovnakú dávku, pripravenú rovnakým spôsobom ako nápoj. Dodržujte rovnaké pokyny ako pri nápoji. Aj tu zakaždým pridávajte len 1 alebo 2 kvapky aktivovaného MMS. Robte 2 klystíry denne. Snažte sa udržať MMS na mieste a umožniť, aby sa úplne tekutina absorbovala stenami hrubého čreva. Postupujte rovnako ako pri nápoji. Bude to takto účinnejšie. Ak máte hnačku alebo nevoľnosť, znížte množstvo MMS.

Aplikovanie MMS1 rozprašovačom

MMS ako sprej je vhodné použiť na popáleniny, rany, pomliaždeniny, ekzémy, infekcie, vyrážky, akné, vredy, lupienku, rakovinu kože, plesne a mnohé ďalšie kožné ochorenia.

U niektorých druhov plesní MMS účinnej nie. Tieto mikózy lieči napr. olej z grepových semienok, slnečné lúče, aztécky íl (nájdete ho pod názvom Bentonit), ale často iba očistou zvnútra detoxikáciou a vyradením cukrov a iných plesne živiacich látok zo stravy).

Na prípravu MMS na popáleniny nepoužívajte aktivátor (kyselinu citrónovú), ale iba čistý roztok chloritanu sodného. Popáleniny sa zahojí vďaka šetrné dezinfekciu a neutralizovania kyslosti v okolí rán za 1 / 4 normálneho času hojenia. Ak nemáte rozprašovač (prázdny rozprašovača tvoriaci jemnú hmlu sa dá tiež kúpiť v e-shopoch), môžete naliať MMS priamo na ranu a nechať pôsobiť 1 - 5 minút. Potom je potrebné bezpodmienečne MMS spláchnuť z rany vodou. MMS ako sprej je možné použiť aj pri spálení slnkom. Používajte s odstupom jednej hodiny, kým bolesť nezmizne. Zvyčajne by mala ustúpiť po dvoch použitiach. Pokožku vždy po aplikovaní MMS opláchnite vodou.

Pri kožných chorobách zmiešajte 20 kvapiek chloritanu sodného sa 100 kvapkami (1,5 čajovej lyžičky) kyseliny citrónovej, krúživým pohybom premiešajte, nechajte stáť 3 minúty, dolejte pohár do polovice a vlejte do fľaše rozprašovača. Takto pripravený sprej môžete používať počas troch dní, potom je potrebné pripraviť nový roztok. Po nastriekaní na pokožku nechajte roztok vyschnúť, dosiahnete tak plný účinok. Ak by bol roztok pre vás stále silný, zrieďte ho vodou tak, aby ste dosiahli pre seba vhodnú koncentráciu.

MMS pri liečbe poranení na rozdiel od dezinfekčných prostriedkov, ako sú alkohol, peroxid vodíka alebo jód, nenarušuje tkanivo či zdravé bunky, a umožní vyliečiť ranu rýchlejšie a šetrnejšie.

Ako ďalšie radikálnejšie spôsobmi môže byť MMS privedené do tela klystírom alebo aj intravenózne (vyžaduje skúseného doktora alebo sestru). V oboch prípadoch sa používa chloritan sodný aktivovaný kyselinou citrónovou ako zvyčajne v pomere 1:5.

Vtieranie do pokožky

Použitie MMS votrením do kože môže byť veľmi prospešné. Ničí takmer všetky druhy známych ochorení kože a lieči popáleniny a rany všetkého druhu za 1 / 2 bežnej doby. Na povrchu tela je potrebné používať oveľa silnejší koncentráciu, ako pri vnútornom užívaní.
Do pohára dajte 20 kvapiek MMS a pridajte 100 kvapiek kyseliny citrónovej a krúživým pohybom premiešajte, počkajte 3 minúty a potom doplňte pohár vodou obyčajnú, alebo destilovanú. Destilovaná voda, je čistejší než ostatné voda, preto zvážte povahu vášho ochorení a potom si vyberte (napríklad v prípade popálenín je lepšie destilovaná). V pohári teda máte roztok, ktorý aplikujte do kože, potom počkajte, než sa vstrebe. MMS sa na koži sa rozpadne, keď uschne. Ak použijete váš roztok asi raz za hodinu alebo raz za dve alebo tri hodiny po celý deň, bolesť zmizne. Roztok nechajte vždy pôsobiť na bolestivom mieste. V prípade vyrážky ošetrite celú vyrážku. Večer pred spaním opláchnite čistou vodou, osušte a znova ošetrite pred lehnutím do postele. U detí do 2 rokov navrhujem roztok zriediť najmenej dvakrát alebo aktivovať iba 5 kvapiek MMS namiesto 20.

Obklady

Pri obkladoch kože zmiešajte 20 kvapiek chloritanu sodného sa 100 kvapkami (1,5 čajovej lyžičky) kyseliny citrónovej a krúživým pohybom premiešajte. Túto zmes nechajte odstáť presne 3 minúty, dolejte pohár do polovice. Touto zmesou navlhčite handričku (obväz) a aplikujte ju na kožu, nechajte ju pôsobiť podľa potreby. Takto pripravenú zmes môžete používať počas troch dní, potom je potrebné pripraviť nový roztok. Po nanesení roztoku ho nechajte vyschnúť, dosiahnete tak plný účinok. Ak by bol roztok pre vás stále silný, zrieďte ho vodou tak, aby ste dosiahli pre seba vhodnú koncentráciu.

Inhalovaniue
Táto metóda je veľmi účinná pri zápaloch dutín, pľúcnych chorôb, priedušiek, pri ušných infekciách, nádche, boľavé krku, dušnosti a podobne. V tomto prípade sa jedná o inhalačnej procedúru. Namiešajte 2 - 3 kvapky MMS v bežnom pomere s aktivátorom. Nepridávajte vodu a NEPITE TO. Budete inhalovať malé dávky ClO2 do nosa a úst. Inhalujte veľmi pomaly a nikdy sa nenadechujte zhlboka. Keď sa pomaly nadýchnete, zadržte na chvíľu dych. Budete cítiť pomalé prenikanie ClO2 do vašich dýchacích ciest, krku a možno aj do ušných kanálikov. Po štyroch pomalých nadýchnutí si urobte prestávku, odsuňte pohár stranou a dýchajte chvíľu čistý vzduch. Upozornenie: je veľmi dôležité neprekročiť dávku 2 - 3 kvapiek, nenadýchat sa zhlboka a pravidelne si počas procedúry robiť prestávky v inhalácii. Ak to nedodržíte, môžete si poškodiť pľúca. Dýchate totiž čistý ClO2, a ten červené krvinky absorbujú pohotovo ako kyslík. Kvôli tomu na chvíľu znižujete obvyklé množstvo kyslíka vo vašom tele. Ak ste užili viac než 10 kvapiek MMS orálne, počkajte pred inhaláciou aspoň dve hodiny. Ak máte ťažkosti s dýchaním, v žiadnom prípade neinhalujte.

Inhalácia je veľmi účinná aj v malom množstve a môže zastaviť začínajúcu chorobu počas veľmi krátkej doby. Nepreháňajte to však, pretože ClO2 sa dostáva inhaláciou veľmi rýchlo do krvi, ao to rýchlejšie zabíja aj patogény. Telo sa bude teda chcieť aj oveľa rýchlejšie zbaviť nahromadených hlienov v prieduškách - čo môže vyvolať v pokročilom štádiu choroby dlhšie a intenzívnejšie vykašliavanie.

Užívanie MMS2

MMS2 sa užíva v želatínových kapsulách veľkosti nula naplnených práškom. Pri požití kapsule treba vypiť dva poháre vody. Ak si telo bude neskôr žiadať ďalšie tekutiny, neváhajte mu ho poskytnúť. Pri užívaní MMS2 každé dve hodiny stačí použiť na ďalšie použitie už len jeden pohár vody. MMS2 neovplyvňuje užívanie iných liekov, a ani lieky neovplyvňujú účinnosť MMS2.
Co je MMS?
Nemoce a MMS
Dávkování MMS
Kde koupit MMS?
MMSFórum